ЛЮБЛЮ ТЕБЕ МЕНШЕ НІЖ ЗАВТРА

 

Люба & Костя

22.08.2021

Про весілля. 

Маючи великий досвід у весільних питаннях (Люба п’ять разів була дружкою, і ще більше разів жертвою олдскульних ведучих), своє свято вирішили відзначити в класичному форматі в колі найближчих людей. 

 

Люба обожнює займатись флористикою, сама може дати лекцію на тему декоративних рослин, тому в оформленні акцент вирішили зробити на дивовижних квітах та натуральній деревині, максимально підкресливши красу та сильні сторони локації.

Церемонія під соснами, в унікальному місці, де ще жодного разу не проводився цей обряд попри популярність локації. Гості, замість звичних стільців, сиділи на дерев’яних лавках — так вони могли бути ближчими. 

Два довгих столи: для родини та друзів, кожному з яких був виділений свій час для пари. Для зонування простору також використали свої прийоми, щоб простір не здавався надмірно пустим та великим для 40 гостей. Таким Fabius ще ніхто не бачив. 

Велкам-стенд був з фотокартками, які приносили гості з собою і відтворювали історію, знайомлячи таким чином гостей. А Люба прихопила з дому декілька своїх улюблених деталей, таких як, календар з передбаченнями та іграшка, щоб створити домашній затишок, для себе і для оточуючих. 

Спільний ранок в готелі, перша зустріч до церемонії та прогулянка містом — якомога більше побути удвох. Перший танець під «Без тебе мене нема» з відеорядом, щоб гості менше дивились на пару. Як ми їм не пояснювали, що це не допоможе відволікти увагу, все було марним. Але кліп цієї пісні якось дійсно дуже про пару :) А танцювали вони неймовірно!

 

Історія кохання Люби та Кості настількі стрімка, наскільки ж неочікувана.

Від першого повідомлення до пропозиції пройшло менше ніж пів року, а їх весілля ми відсвяткували раніше, ніж першу річницю стосунків. Щирі й звабливі, мов діти. Навіть перші слова при знайомстві були питанням "чи можу я тебе обійняти?"

 

Свої стосунки в анкеті описали фразою "люблю тебе більше ніж вчора і менше ніж завтра".

Приємного перегляду!