ЛЮБОВ ТА ГОЛУБЦІ

 

Ксюша & Льоша

16 вересня 2021

Знайомтесь, це — Ксюша та Льоша.
Ксюша та Льоша зазвичай ведуть доволі світське життя, небайдужі до вінтажу та полюбляють наповнювати свою буденність дуже якісними та, водночас, простими речами. 

 

Якщо ви знайомі з вайбом усім відомого київського бару “Бездельніки”, то це саме їх вайб, як, власне, і заклад. То ж, не дивно, що до весілля вони також віднеслися з максимальною душевністю та простою. Влаштували традиційне сільське весілля з романтичною назвою “Любов та голубці”.


Затишний ресторанчик з наметом посеред лісу, стіл літерою П з дерев’яних зрубів, кришталевий та фарфоровий посуд, антикварні дрібнички, смачнюща фермерська їжа та натуральні вина, горілка, салат “шуба” і, звісно ж, голубці. В якості ведучого запросили свого друга і одного з кращих сомельє України Рому Ремєєва, який зачарував своєю харизмою не тільки гостей, а й всю команду. Колоритний одеський гурт не дав змерзнути після заходу сонця (аутдор в кінці вересня це вам не жарти), ну а  Dj змусив навіть батьків нареченої танцювати на столі в фіналі вечору.
 

Ксюша та Льоша стали також поки єдиною парою в нашій історії, яка захопивши з собою пляшку ігристого та улюбленого пса Бульйона, сказала першою усім гостям “До зустрічі” та поїхала відпочивати.
 

Сказати, що нам сподобалось — нічого не сказати.

Треба брати приклад і так само не боятись відпускати усі стереотипи, пов’язані зі словом “весілля”.

Це ваш день і ваша перцепція. Насолоджуйтесь!